Факультет економiки АПК

Розклад занять оздоровчих груп зі студентами КНЕУ (III-V курс) на 2016-2017 навчальний рік

 

Розклад навчальних занять
зі студентами КНЕУ (ΙІІ - ІV курс)
на 2016-2017 навчальний рік
№              П/П Прізвище, ІПБ                 тренера Вид спорту Понеділок Вівторок Середа  Четвер П"ятниця Субота
1 Дудко М.В. Атл. гімн.(чол)   8:30-10:00  16:00 - 16:45  зал №1*   16:00 - 18:15  зал №1*    
2 Калугін І.Г. Атл. гімн.(чол)     16:00 - 18:15  зал №1*   16:00 - 18:15  зал №1*  
3 Кузнєцов В.А. Атл. гімн.(чол) 16:00 - 18:15  зал №1*     16:00 - 18:15  зал №1*    
4 Корольов Б.А. Атл. гімн.(чол)     16:00 - 18:15  зал №1*   16:00 - 18:15  зал №1*  
5 Ковтун О.О. Атл. гімн.(жін)      16:00 - 18:15  зал №2*   16:00 - 18:15  зал №2*    
6 Ляшенко О.Р. Атл. гімн.(жін)      16:00 - 18:15  зал №2*   16:00 - 18:15  зал №2*    
7 Ковтун В.Є. Атл. гімн.(жін)   8:40 - 10:10  зал №2*       9:00 - 12:00  зал №2*
8 Співак М.Л. Атл. гімн.(жін) 16:00 - 18:15  зал №2*   16:00 - 18:15  зал №2*      
9 Ковальчук Д.Р. Озд.фітнес (пілатес) 16:00 - 18:15  зал №8*       16:00 - 18:15  зал №8*  
10 Домашенко Н.О. Озд.фітнес 16:00 - 18:15   зал №6* 8:30 - 10:00 16:45 - 17:30  зал №8*        
11 Повєткіна А.А. Озд.фітнес 16:00-16:45    16:45-17:30    17:30-18:15            зал №4*   16:00-16:45    16:45-17:30    17:30-18:15            зал №4*      
12 Рачок М.М. Спортивні ігри (баскетбол) 8:30-10:00 ігровий зал №1,2*       16:00-19:00 ігровий зал №1,2*  
13 Доценко О.В. Спортивні ігри (баскетбол)   8:30-10:00 ігровий зал №1,2*       9:00-12:00     зал №1*
14 Клімова І.П. Спортивні ігри (волейбол)     16:45 - 18:15  ігровий зал №1*   16:00 - 18:00 ігровий зал №1*  
15 Чернощеков А.Г. Спортивні ігри (наст.теніс) 16:00 - 18:15**   16:00 - 18:15**      
16 Оробець С.П. Спортивні ігри (наст.теніс) 16:00 - 18:15*   16:00 - 18:15*      
17 Пучиніна Л.Ф. Озд.фітнес         16:00 - 18:15  зал №1** 10:00 - 12:15  зал №1**
18 Алєксандрова Н.М. Озд.фітнес   8:30-9:15      16:00-16:45    зал №8* 16:00-16:45   16:45-17:30         зал №8* 16:00-16:45   16:45-17:30        зал №8*    
19 Попова Г.В. Озд.фітнес   16:00 - 17:30  зал №4**   16:00 - 17:30  зал №4**    
20 Смолка Л.М. СМГ 16:00 - 18:15  зал №3**     16:00 - 18:15  зал №3**    
21 Мартинюк О.А. Озд.фітнес 16:00 - 18:15  зал №1**   16:00 - 18:15  зал №1**      
22 Ковтуненко О.Ю. Озд.фітнес   8:30 - 10:00          зал №2**       10:00 - 13:00  зал №2**
23 Березка С.М. Футбол 16:00 - 17:30** 8:30 - 10:00**   16:00 - 17:30**    
24 Юдін В.А. Футбол 16:45 - 19:00*     16:45 - 19:00*    
25 Балакін О.М. Футбол 16:00 - 17:30** 8:30 - 10:00**   16:00 - 17:30**    
26 Ємець В.Т. Плавання 16:00 - 18:15*       16:00 - 18:15*  
27 Гайдук О.В. Озд.фітнес   16:00 - 18:15  зал №1**   16:00 - 18:15  зал №1**    
28 Матієнко В.І. Плавання   8:30 - 10:00*  16:00-17:30*               16:00-17:30*               
29 Зоз О.П. Плавання 16:00 - 18:15*         16:00 - 18:15*   
           *- заняття проходять в ФСК “Економіст”                                   **- заняття проходять на стадіоні
                Зав.кафедри фізичного виховання       М.В. Дудко

 

Остання редакція: 13.11.16