Щорічні змагання серел викладачів 201516 Грудня 2015р.

Вже стало традицією протягом багатьох років проводити спартакіади серед професорсько-викладацького складу. Не став винятком і цей навчальний рік.

За період з 1 вересня 2015 року проведені змагання з таких видів спорту:

Теніс настільний(за двома віковими категоріями). У віковій категорії до 35 років переможцем та призерами стали – АНАНЬЄВ Микола, ФІНЕНКО Олександр, БРОВЧЕНКО Володимир. А у віковій категорії понад 35 років – ПАСТЕРНАК Андрій, ДЕЯК  Михайло , КУЗНЄЦОВ Валерій. Серед змішаних пар  переможцями стали – ДУДКО Михайло та ДОМАШЕНКО Наталія.

Найвидовищними видами змагань стали «Матч зірок» з футболу та баскетболу. У змаганнях з футболу переможцями стали команда ФЕФ, друге місце посіла збірна команда кафедри ФЗВ, а почесне третє місце – ФЕАПК.

Особливо хочеться відмітити змагання з баскетболу (суддею якого був перший український арбітр, який судив ФІНАЛ Чемпіонату Світу FIBA– РИЖИК Борис), де у запеклій боротьбі збірна викладачів перемогла збірну студентів.

У змаганнях з дартсу у жінок перемогла ДОМАШЕНКО Наталія, друге місце посіла КОВАЛЬЧУК Дарійка. Серед чоловіків перше місце посів в.о. завідувача кафедри ФЗВ ДУДКО Михайло, друге місце - САМОХВАЛ ___________, а третє  - ЮДІН Владислав.

До кінця 2015 року планується проведення змагань з таких фидів спорту:

- 16.12-17.12 - Шашки (викладачі);

- 21.12  - Шахи (студенти-викладачі);

- 23.12  - Нарди (викладачі).