Змагання з військово-прикладного багатоборства в рамках спартакіади26 Жовтня 2017р.

17 жовтня закінчились змагання з військово-прикладного багатоборства. Змагання проводилися в рамках спартакіади "Захисника Вітчизни" серед команд вищих навчальних закладів, які розташовані на території Шевченківського району. Суддівська колегія, що включала офіцерів запасу, представників АТО визначила переможців в командному заліку. За підсумками змагань команда КНЕУ імені Вадима Гетьмана зайняла 1 місце. В команду входили представники факультету "Юридичний інститут" 2 курсу: Руссов Віталій, Роздобудько Михайло, Блащук Андрій, Олійник Владислав, Маслов Богдан.

В програмі змагань були такі види:

1. Складання і розбирання автомата.

2. Орієнтування за азімутом.

3. Надання першої медичної допомоги.

4. Зв'язок по рації.

5. Стендова стрільба.

Не дивлячись на те, що за годину до змагань організатори змінили два види у яких ми були найкращими, наша команда завдяки підтримці свого тренера старшого викладача кафедри фізичного виховання Кузнєцова Валерія Анатолійовича, проявила свій характер та волю до перемоги і виступили на дуже високому рівні. Тим самим доказавши, що вони гідні супротивники. Хочемо нагадати, що спорт вчить перемагати не тільки суперників, він вчить долати труднощі. Найбільші перемоги людина робить над самим собою.

Бажаємо нашим спортсменам нових досягнень і перемог!