КНЕУ - Розклад занять оздоровчих груп зі студентами КНЕУ на 2017-2018 навчальний рік

Факультет економiки АПК

Розклад занять оздоровчих груп зі студентами КНЕУ на 2017-2018 навчальний рік03 Жовтня 2017р.

№              П/П

Прізвище,  ІПБ                 тренера

Вид спорту

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П"ятниця

1

Дудко М.В.

Атл. гімн.(чол)

16:00 - 19:00   зал №1*

 

16:00 - 18:15  зал №1*

 

9:30-11:00                  зал №1*

2

Кузнєцов В.А.

Атл. гімн.(чол)

16:00 - 18:15  зал №1*

 

16:00 - 18:15  зал №1*

16:00 - 17:30  зал №1*

16:00 - 16:45  зал №1*

3

Корольов Б.А.

Атл. гімн.(чол)

16:00 - 18:15  зал №1*

 

16:00 - 18:15  зал №1*

 

11:10 - 13:25  зал №1*

4

Повєткіна А.А.

Атл. гімн.(жін)

16:00 - 18:15  зал №3*

16:00 - 18:15  зал №1*

16:00 - 18:15  зал №3*

 

 

5

Ковтуненко О.Ю.

Атл. гімн.(жін)

 

16:00 - 18:15  зал №1*

 

16:00 - 18:15  зал №1*

 

6

Співак М.Л.

Фітнес

 

16:00 - 19:00  зал №3*

 

 

10:25 - 13:25   зал №3*

7

Ковтун В.Є.

Фітнес

 

16:00 - 19:00  зал №3*

 

 

10:25 - 13:25   зал №3*

8

Ляшенко О.Р.

Фітнес

16:00 - 19:00  зал №3*

 

16:00 - 19:00  зал №3*

16:00 - 16:45 зал №3*

 

9

Оробець С.П.

Наст. теніс

16:00 - 18:15*

 

16:00 - 18:15*

 

16:00 - 18:15*

10

Мартинюк О.А.

Спортивна аеробіка

16:00 - 18:15  зал №1**

 

12:30-13:15 16:00 - 18:15  зал №1**

 

12:30 - 13:15  зал №1**

11

Пучиніна Л.Ф.

Спортивна аеробіка

 

16:00 - 18:15  зал №1**

 

16:00 - 18:15  зал №1**

 

12

Домашенко Н.О.

Спортивна аеробіка

 

11:00-11:45           16:45-18:30  зал №8*

12:30-13:25     зал №8*

11:00-11:45           16:45-18:30  зал №8*

12:30-13:25     зал №8*

13

Рачок М.М.

Баскетбол (чоловіки)

 

16:00 - 19:00 *

 

16:00 - 19:00 *

 

14

Корчинський В.Л.

Волейбол (жінки)

 

17:00 - 19:15 *

 

17:00 - 19:15 *

 

15

Клімова І.П.

Волейбол (чоловіки та жінки)

 

 

16:00 - 19:00 *

 

16:00 - 19:00 *

16

Соботюк С.А.

Футбол

16:00 - 18:15**

 

16:00 - 18:15**

 

16:00 - 18:15**

17

Петрук О.П.

Футбол

16:00 - 18:15**

 

16:00 - 18:15**

 

16:00 - 18:15**

18

Лутій Р.Г.

Футбол

16:00 - 18:15**

 

16:00 - 18:15**

 

16:00 - 18:15**

19

Зоз О.П.

Плавання

7:45-8:30     16:00-17:30*

 

7:45-8:30     16:00-17:30*

 

  11:00-13:15*

20

Матієнко В.І.

Плавання

16:00-18:15*

16:00-17:30*

16:00-18:15*

 

 

21

Янішевський Ю.В.

Плавання

 

7:45-8:30     16:00-17:30*

 

7:45-8:30   9:20-10:05    16:00-17:30*

 

           *- заняття проходять в ФСК “Економіст”                                   **- заняття проходять на стадіоні