Спартакіада КНЕУ ім. В.Гетьмана серед студентів з дартсу13 Листопада 2017р.

7 листопада 2017 року в спортивному комплексі Економіст відбулись змагання з дартсу між студентськими командами всіх факультетів КНЕУ.

Від кожного факультету могли взяти участьвід двох до трьох представників (хлопці та дівчата).Всього в змаганнях взяли участь 9 команд (26 учасників).

Змагання проводились за правилами: 2 серії по 5 кидків в кожній.

Результати підраховувались за сумою очок двох кращих спортсменів команди.

Безумовним лідером стала команда Обліково-економічного факультету в складі: Швейбиш Климент, Корнієнко Владислав, Федорченко Владислав, яка набрала 1475 очок.

Після підрахунку очок виявилось, що дві команди факультетів: Міжнародної економіки і менеджменту та Маркетингу набрали однакову їх кількість (1350).

Виходячи з Положення про Спартакіаду, за правилами Дартсу у випадку, якщо декілька команд показали однаковий результат, то перевага надається команді, яка має більшу кількість 100, 75, 50, 25, 10 балів. Але їх кількість у обох команд теж виявилась абсолютно ідентичною! Тому суддями було прийнято рішення надати цим двом командам друге місце.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

1.     Обліково-економічний факультет

2.     Розілили дві команди: Факультет міжнародної економіки і менеджменту та Факультет маркетингу

3.      –

4.     Юридичний інститут

5.     Інститут інформативних технологій в економіці

6.     Факультет економіки АПК

7.     Факультет управління персоналом соціології та психології

8.     Факультет економіки та управління

9.     Фінансово-економічний факультет

Хоча більшість учасників змагань були представникам сильної статі, дві дівчини : Радченя Оксана (Факультет економіки АПК) та Гавіцько Настя (Факультет управління персоналом соціології та психології) прикрасили наші змагання.

Підсумки змагань підвела головний суддя М. Л. Співак