Баскетбольний матч професорсько викладацького складу між університетами КНЕУ і Тараса Шевченка22 Березня 2018р.

19 березня відбувся баскетбольний матч професорсько викладацького складу між університетами КНЕУ і Тараса Шевченка! У впертій боротьбі наша команда зазнала поразки, але потрібно віддати належне нашим хлопцям, які боролися до останньої секунди! Але найголовніше, що вийшло маленьке спортивне свято, де панувала добра і привітна обстановка! Хочеться сказати величезне спасибі Ректору Лук‘яненку Д. Г, який знайшов час і прийшов на матч , а також привітав жіночий склад кафедри фізичного виховання з минулим святом 8 березня, а потім всю гру вболівав на трибунах за нашу команду !!! Ви не уявляєте як це приємно і як це круто! Так само спасибі керівнику профкому Стеценко Б.С за активну участь і надані призи! Окреме спасибі найкращому арбітру світу, людині, який обслуговував фінал олімпійських ігор Рижику Борису!