Спартакіада КНЕУ ім. В.Гетьмана серед студентів з шахів02 Листопада 2017р.

У спортивному комплексі «Економіст» 18−19 жовтня відбулись змагання з шахів між студентськими командами всіх факультетів КНЕУ.

Від кожного факультету брали  участь три представники. Всього у змаганнях взяли участь 9 команд (24 учасника). Змагання проводились за правилами двох партій по 50 хв. Результати підраховували  за кількістю набраних очок. Запекла боротьба відбулася між факультетами МЕіМ та маркетингу.  Перше місце зайняла команда МЕіМ, це студенти Ісаєв Максим та Медушівська Карина, де відповідальний за факультет по фізкультурно-масовій роботі Ю.В. Янішевський. Друге місце зайняла команда маркетингу, це студенти Королькова Ксенія, Жильцов Сергій, відповідальна за фізкультурно-масову роботу на факультеті Н.О. Домашенко. Третє місце зайняла команда ФЕтаУ, це студенти Філоненко Евген, Кабачний Роман, відповідальний за факультет по фізкультурно-масовій роботі Б.А. Корольов. За фінальними результатами змагань місця розподілились таким чином:

I.                        МЕіМ

II.                       Маркетинг

III.                      ФЕтаУ

IV.                      ОЕФ

V.                       ФЕФ

VI.                       Юр. фак.

VII.                       УП

VIII.                      ФІСІТ

IX.                        АПК

Головний суддя: ст. викладач С.П. Оробець.

Головний секретар: ст. викладач В.А. Юдін.