Кубок КНЕУ з баскетболу29 Листопада 2016р.

КУБОК З БАСКЕТБОЛУ 3х3

КНЕУ 2016/2017

17 листопада 2016р., на базі спортивного комплексу “Економіст”, були визначені переможці кубку КНЕУ 2016/2017 з баскетболу 3х3.Запекла боротьба велася серед всіх факультетів нашого університету. На груповому етапі учасники були розбиті на три групи по три команди. Майже усі ігри були напрочуд рівними та напруженими. В підсумку, переможці своїх груп, а саме: ФІСІТ; МЕіМ; ФЕтаУ сформували групу призерів. Другі місця розіграли 4-6 місця. Треті – 7- 9. В другому(плей-офф) етапі боротьба видалася ще запеклішою та яскравішою. Розіграш призових місць та матчів за 4-6 місця були взагалі непередбачуваними, адже майже всі команди, мають в своєму складі найсильніших представників помаранчевої кулі Київського національного економічного університету і боролися до кінця, зі справжньою спортивною злістю та азартом. Отже підсумок змагань виглядає наступним чином:

Iмісце – ФІСІТ                   IV- ОЕФ                        VII- Юр.фак

II– ФетаУ                           V- ФМ                          VIII- УП

III– МеіМ                           VI - ФЕФ                          IX– ФЕАПК

По закінченню змагань панувала дуже тепла та дружня атмосфера, командипереможці та призери отримали кубки та медалі, фотографувалися з непідробними посмішками та радощами. Високий рівень проведення змагань та організації, забезпечив цикл баскетболу у складі:

Рачок М.М. – Головний суддя змагань, майстер спорту з баскетболу, викладач кафедри ФЗВ

Вишенський С.А. – головний секретар змагань, старший викладач кафедри ФЗВ, старший тренер збірної команди КНЕУ з баскетболу

Доценко О.В. – суддя змагань, викладач кафедри ФЗВ, суддя національної категорії з баскетболу, помічник тренера збірної КНЕУ.

Велику поміч з нагородами та організацією свята баскетболу надали завідувач кафедри ФЗВ Дудко М.В та директор ФСК “Економіст” Зотов А.В., а також старші викладачі Оробець С.П. та Юдін В.А.