СК "Економіст" прийняв майстерклас "Goltis-відкрите серце"12 Жовтня 2016р.

29 вересня 2016 року, відбулася презентація оздоровчо-реабілітаційного руху авторської методики «Goltis» - відкрите серце!на базі спорт-комплексу КНЕУ «Економіст» - У цьому заході прийняли участь понад 100 студентів та викладачів, де вони мали можливість, ознайомитись з інноваційною оздоровчою системою само зцілення, за допомогою системи вправ, які поєднують в собі здорове тіло та здоровий дух!

Майстер-клас проводили:

Шевчук Дмитрій -  керівник клубу «Импульс»

Шмаров Олександр -  інструктор по системі «Исцеляющий импульс».

Велику і особливу подяку , в проведенні цієї важливої події і значимого заходу для  кожної людини, а особливо серед молоді, висловлюємо – завідувачу кафедри фізичного виховання Дудко М.В., Директору інституту вищої освіти доктору економічних наук Антонюк Л.Л., також голові профкому Стеценко Б.С. і голові студентського Профкому Чабанюк О.А.

Окремо хотілося б відмітити всіх викладачів кафедри фізичного виховання, які прийняли безпосередню участь в організації заходу, заохоченні студентів та висвітленні цього доволі масштабного заходу, а саме: Калугін І.Г., Вишенський С.А., Юдін В.А., Оробець С.П., Домашенко Н.О., Доценко О.В., Ковтуненко О.Ю. Поветкіна А.А., Кузнецов В.А.