V Конкурс студентських науково-практичних робіт “Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи”19 Грудня 2017р.

Щиро вітаємо з перемогою у V Конкурсі студентських науково-практичних робіт з МСФЗ!!!

16 грудня 2017 р. у м. Києві відбувся фінал V Конкурсу студентських науково-практичних робіт “Міжнародні стандарти фінансової звітності: світова та національна практика, результати та перспективи”, організований такими професійними організаціями: Палата аудиторів і бухгалтерів України, Агентство з МСФЗ, Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів та ICFM UK GLOBAL. Участь у конкурсі брали студенти Києва, Дніпра, Харкова, Сум, Одеси, Житомира, Мукачева та інших міст України.

Серед шести фіналістів перше місце виборола студентка 4 курсу факультету економіки АПК, кафедри обліку, контролю та оподаткування агробізнесу, ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» Катерина Шарапка, яка представляла науково-практичну роботу на тему: «Порядок виправлення помилок у фінансовій звітності за МСФЗ» (науковий керівник: к.е.н., доцент Світлана Ковач).

Щиро вітаємо Катерину Шарапку та Світлану Ковач з перемогою та бажаємо подальших наукових і професійних здобутків!!!