Результати конкурсу щодо переведення студентів на вакантні місця за державним замовленням22 Березня 2016р.

Результати конкурсу

щодо переведення студентів на вакантні місця за державним замовленням на факультету економіки АПК

За результатами конкурсу, конкурсною комісією факультету економіки АПК ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відповідно до «Положення про порядок переведення студентів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на вакантні місця навчання за державним замовленням»  визначено рейтинг осіб, що подали документи для переведення  на навчання за державним замовленням на магістерському рівні підготовки денної форми навчання, спеціальність 8504 «Економіка підприємств», магістерська програма «Економіка підприємств АПК» факультету економіки АПК:

№ п.п

П.І.П.

Рейтинговий бал

Дубова Поліна Ігорівна

88,57

Галицька Яна Віталіївна

74,86

Ткачук Олександр Васильович

64,14