Спартакіада «Здоров'я» серед викладачів та співробітників КНЕУ ім. В. Гетьмана з дартсу21 Листопада 2017р.

15 листопада 2017 року в спортивному комплексі «Економіст» відбулись змагання з дартсу в рамках Спартакіади «Здоров'я» КНЕУ ім. В. Гетьмана.

У турнірі взяли участь викладачі різних факультетів, чоловіки та жінки. Змагання проводились по олімпійській системі, в кожного гравця було 2 спроби по 5 кидків.

Гравці тішили вболівальників влучними кидками та чудовою технікою. Такий, здавалося б, спокійний вид спорту, але це лише на перший погляд. Внутрішні переживання гравців можна було буквально відчути. Безумовним лідером турніру стала команда кафедри фізичного виховання. До фінальної стадії змагань в результаті запеклої боротьби вийшли наступні спортсмени:

Чоловіки - Кузнєцов В.А., Матієнко-Купріянов  В.І. та Березка С.М.

Жінки - Ляшенко О.Р., Повєткіна А.А. та Мартинюк О.А.

Після підрахунку очок визначились переможці. За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

Серед чоловіків:

1 місце - Кузнєцов В.А

2 місце - Матієнко-Купріянов  В.І.

3 місце - Березка С.М.

Серед жінок:

1 місце - Повєткіна А.А.

2 місце - Ляшенко О.Р

3 місце - Мартинюк О.А.

Учасники прийнявши участь у турнірі, отримали безліч позитивних вражень та емоцій, адже така нехитра гра на влучність, як дартс, насправді універсальна – вона і спорт, вона і розвага, і, що важливо, дартс - це змагання.

Кафедра фізичного виховання вітає переможців та призерів змагань і бажає успіху в житті та спорті.