Факультет економiки АПК

BDO CONSULTING

 

Активна трансформація українського ринку, зміни у вимогах і стандартах звітності компаній, а також прагнення використовувати можливості, що відкриваються по виходу на міжнародну арену, сприяють зростанню необхідності застосування західних бізнес-практик і технологічних рішень серед підприємств країни. У відповідь на мінливі потреби місцевого бізнесу компанія BDO Consulting розробила і запустила курс, направлений на підготовку нових спеціалістів по рішенню SAP Business One. Це комплексне рішення компанії SAP, яке вже використовують більше 50 000 клієнтів по всьому світу. Завдяки своєму функціоналу SAP Business One дозволяє підприємствам зменшувати витрати і підвищувати рівень ефективності роботи різних систем всередині організації.

 

   

Програма Academy SAP Business One вже стартувала в ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана» («КНЕУ ім. В.Гетьмана») на факультеті економіки АПК, а на початку наступного року список вузів-партнерів поповнить ДВНЗ "Університет банківської справи". Основна аудиторія - викладачі вузів, саме вони отримають можливість приєднатися до пулу професійних консультантів та користувачів SAP. Навчання буде проходити в три етапи: курс починається з оглядового тренінгу, після чого студенти самостійно вивчають запропоновані матеріали, використовуючи спеціальну літературу і онлайн ресурси. Третій етап програми - виїзні лекції. Загальна тривалість курсу складає два місяці. Студентам також треба буде пройти двоступеневу систему оцінювання: іспит на отримання внутрішнього сертифікату BDO і офіційну сертифікацію SAP.

«Через динамічно мінливі умови на ринку України експерти бачать необхідність у переорієнтації локальних підприємств на альтернативні технологічні рішення, які дозволять компаніям оптимізувати бізнес-процеси і успішно конкурувати як на місцевому, так і на міжнародних ринках. Academy SAP Business One - своєчасна ініціатива, яка дозволить нам підготувати клієнтів до нових викликів», - зазначилаАлла Савченко, Президент BDO в Україні.

Учасники Академії також відзначають своєчасну появу програми: курс дозволяє їм отримати знання і базові навички, попит на які вже демонструє місцевий ринок. Це пов'язано з великою кількістю офісів і дочірніх підприємств міжнародних компаній, що знаходяться на території України, які вже давно використовують рішення SAP. Вони дозволяють материнським організаціям консолідувати дані локальних підрозділів. Курс по використанню SAP Business One дає можливість зрозуміти механізм відображення всіх операційних процесів в базі даних програми.

Модель навчання передбачає безкоштовний доступ до ресурсів програми, які вже з листопада доступні англійською мовою. Пізніше планується додавання матеріалів і українською мовою. BDO також пропонує викладачам і студентам більш поглиблене навчання з практичними прикладами, яке проводиться досвідченими фахівцями в області ERP рішень SAP в аудиторіях та комп'ютерних класах.

«Навколо рішення SAP Business One динамічно розвивається нова освітня екосистема, в якій спільно проходять навчання та професійний розвиток користувачі, професійні консультанти і студенти. Важливо відмітити, що це має синергетичний ефект - всі зауваження і питання ми намагаємося врахувати в процесі розробки SAP Business One для України, що створює безперервний цикл «навчання - використання - розробка», - зазначив Денис Лісовий, керівник відділу бізнес-аналітики і проекту локалізації SAP Business One, BDOУкраїна.

 

 

Компанія BDO, провідна аудиторсько-консалтингова компанія і офіційний партнер компанії SAP на ринку України, оголошує про запуск освітньої програми Academy SAP Business One для викладачів та студентів провідних вузів країни. Програма спрямована на підготовку професійної бази консультантів по впровадженню нової для України системи ERPкласу SAPBusinessOne.

 

Інформація про компанію

BDO є п’ятою за величиною світовою мережею аудиторських та консалтингових компаній з більш ніж 64 000 співробітниками у 154 країнах. BDO в Україні є членом світової мережі BDO з 1997 року та надає українським клієнтам послуги з аудиту, консалтингу, податкові та юридичні послуги, консультації з управління та IT, фінансові консультації, послуги з сталого розвитку та оцінки. До 200 співробітників працюють в офісах, розташованих в Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. Фахівці BDO мають міжнародні сертифікати АССА, СIPA, MBA, CPA та інші, а також великий практичний досвід застосування МСФЗ.

BDO в Україні є надійним і зручним партнером для швидкозростаючих українських компаній, стратегічних підприємств, державних органів і державних корпорацій.

Контакти:

Катерина Саханда, координатор по маркетингу SAPBusinessOne, BDOУкраїна

 

ksakhanda@bdo.kiev.ua